• Dzisiaj jest 11 kwietnia 2021 r.
  • Jest to 100 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 265 dni.
  • Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 37408

Dodany: 2011-07-06 07:49:29

Podział ubezpieczeńUbezpieczenia, to rzecz, z którą spotyka się naprawdę bardzo dużo ludzi. Dokładnie mam tutaj na myśli coś takiego, że ludzie wykupują sobie różne ubezpieczenia tylko dlatego, żeby zabezpieczyć się na wypadek jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia, które spowodowałby konieczność starania się o odszkodowania rzeszów.

 

Ubezpieczenia możemy podzielić na: gospodarcze i społeczne. Pierwsze z nich to gospodarcze, czyli takie które dotyczą osób prywatnych lub jakiś firm, czyli ogólnie mówiąc tego co jest w społeczeństwie. Dokładnie mam na myśli coś takiego jak wszelkiego rodzaju ubezpieczenia majątkowe, na życie, samochodu mienia, które w razie wypadku są podstawą do wypłacenia czegoś takiego jak odszkodowania rzeszów.

 

Poza tym, druga grupa, czyli ubezpieczenia społeczne, to takie, które płaci za nas pracodawca, czyli jakieś emerytalne, czy rentowne. Poza tym cos takiego jak ubezpieczenie to podstawa życia każdego człowieka. Dokładnie mam tutaj na myśli fakt, że ubezpieczenie daje nam gwarancję tego, że na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia dostaniemy odszkodowania rzeszów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Podział ubezpieczeń
Nick: